Ogólnopolski Trening Pierwszej Pomocy

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Dukla do udziału w Ogólnopolskim Treningu Pierwszej Pomocy, który odbędzie się 20 czerwca na placu remizy OSP Dukla.
Do ogólnopolskiej akcji włączyła się Gmina Dukla. Szkolenie przeprowadzą druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Mszany, którzy w praktyczny sposób pokażą, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zwiększanie świadomości społecznej w zakresie właściwego reagowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia. Będzie to również okazja, aby samodzielnie przećwiczyć podstawowe czynności ratunkowe.
Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia – wystarczą chęci i odrobina czasu.
Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.
Posiadając takie umiejętności możemy uratować czyjeś życie!











